Jsme ryze česká firma. Specializujeme se na komplexní i dílčí řešení interiérů a výrobu nábytku pro nekomerční i komerční prostory, od návrhu po výrobu, dopravu a montáž. Soustředíme se na kvalitu, design i originalitu našich řešení. Všechny zakázky realizujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi, podle jeho přání a k jeho maximální spokojenosti. Jsme schopni navrhnout a zrealizovat i nestandardní projekty. Realizujeme i zakázky obnovy, renovace a výroby kopií historického nábytku, oken a dveří.

Pracujeme s nejrůznějšími materiály a komponenty, využíváme nejmodernější technologie a precizní postupy výrobních procesů. Výrobky z masívního dřeva jsou před povrchovou úpravou broušeny na velkoformátových egalizačních bruskách s vysokou přesností. Hrany jsou nanášeny s předfrézováním. Klademe důraz na kvalitu. Materiály a suroviny odebíráme od renomovaných výrobců a ověřených dodavatelů. Průběh výroby a výrobní postupy jsou v souladu s ekologickými a environmentálními zásadami.

Nábytek vyrábíme moderně a ekologicky. Enviromentální odpovědnost a také snaha nezatěžovat zdraví lidí a dětí žijících v našich interiérech nás zavazuje používat materiály ideálně bez chemické zátěže. Dřevo používáme většinou z lokálních lesů v místě výroby. Za posledních několik let jsme vysadili a udržujeme nové lesní plochy o rozloze několika hektarů. Pokud jsme nuceni používat deskové polotovary, používáme tyto výhradně rakouské vyráběné s maximální ochranou životního prostředí, stejně tak kování.

Spolupracujeme s předními českými i zahraničními architekty.

DESIGN WOOD STUDIO – REALIZUJEME VAŠE PŘEDSTAVY.