Jsme ryze česká firma. Specializujeme se na komplexní i dílčí řešení interiérů a výrobu nábytku pro nekomerční i komerční prostory, od návrhu po výrobu, dopravu a montáž. Soustředíme se na kvalitu, design i originalitu našich řešení. Všechny zakázky realizujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi, podle jeho přání a k jeho maximální spokojenosti. Jsme schopni navrhnout a zrealizovat i nestandardní projekty. Realizujeme i zakázky obnovy, renovace a výroby kopií historického nábytku, oken a dveří.

Pracujeme s nejrůznějšími materiály a komponenty, využíváme nejmodernější technologie a precizní postupy výrobních procesů. Výrobky z masívního dřeva jsou před povrchovou úpravou broušeny na velkoformátových egalizačních bruskách s vysokou přesností. Hrany jsou nanášeny s předfrézováním. Klademe důraz na kvalitu. Materiály a suroviny odebíráme od renomovaných výrobců a ověřených dodavatelů. Průběh výroby a výrobní postupy jsou v souladu s ekologickými a environmentálními zásadami.

Nábytek vyrábíme moderně a ekologicky. Enviromentální odpovědnost a také snaha nezatěžovat zdraví lidí a dětí žijících v našich interiérech nás zavazuje používat materiály ideálně bez chemické zátěže. Dřevo používáme většinou z lokálních lesů v místě výroby. Za posledních několik let jsme vysadili a udržujeme nové lesní plochy o rozloze několika hektarů. Pokud jsme nuceni používat deskové polotovary, používáme tyto výhradně rakouské vyráběné s maximální ochranou životního prostředí, stejně tak kování.

Díky unikátní technologii výroby dosahujeme 6x nižší hodnoty uvolněných formaldehydů, než je nejpřísnější německá norma, vybrané materiály mají nulový obsah formaldehydu. Díky tomu se nemusíte obávat o zdraví Vás a Vašich blízkých.

Spolupracujeme s předními českými i zahraničními architekty.

DESIGN WOOD STUDIO – REALIZUJEME VAŠE PŘEDSTAVY.